Odzież uliczna – rozwiązania dostępne na rynku

Odzież uliczna – rozwiązania dostępne na rynku

Wbrew powszechnej opinii, na rynku znajdziemy wiele firm specjalizujących się w sprzedaży odzieży ulicznej. Jako że odzież uliczna jest stosunkowo nowym w Polsce trendem, większość modeli dostępna jest wyłącznie w Internecie. Niewiele sklepów stacjonarnych – zwłaszcza zlokalizowanych w galeriach handlowych sieciówek – może pozwolić sobie na sprowadzenie pojedynczych egzemplarzy ubrań o cenie wyższej niż przeciętna.

Odzież uliczna dostępna w e-sklepach dedykowana jest zarówno przedstawicielkom płci pięknej jak i mężczyznom. To, co wyróżnia je na tle klasycznych rozwiązań to przede wszystkim niecodzienne, nietuzinkowe podejście do projektu. Odpowiednio dobrana odzież uliczna podkreśla indywidualny charakter jej właściciela. Chociaż ubrania te cieszą się dużą popularnością, mnogość wzorów sprawia, że trudno jest znaleźć dwa podobne do siebie egzemplarze. Szukając czegoś co odzwierciedli nasze wnętrze, bez wątpienia natrafimy na coś, co przypadnie nam do gustu.

Wśród odzieży ulicznej dominują odcienie czerni, szarości, granatu oraz zieleni. Oczywiście, nie brakuje także kontrastowych kolorów jak czerwień czy biel. Ubrania tego typu charakteryzują się wyrazistym wzornictwem, nawiązującym do symboliki zwycięstwa, walki oraz siły. Stosunkowo luźne, aczkolwiek dopasowane modele nie krępują ruchów. Odzież uliczna stawia na swobodę. Ubrania te doskonale sprawdzą się w każdym miejscu i w każdych możliwych okolicznościach.

Większość firm produkujących odzież uliczną bazuje na starannie wyselekcjonowanych, wysokojakościowych materiałach. Na uwagę zasługują również praktyczne dodatki – wzmocnienia na ramionach, ściągacze, kieszenie typu cargo i wiele innych. Wodoszczelne, doskonale pochłaniające wilgoć nadają się zarówno do chodzenia po mieście jak i na siłownie. Kolekcje odzieży ulicznej uwzględniają modele dostosowane do współczesnych potrzeb odbiorców, niezależnie od ich płci, wieku czy zainteresowań.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments