Odzież militarna

Odzież militarna

Stylizacja militarna na dobre zakorzeniła się w salonach mody. Wiele z tych kultowych i ponad czasowych miała swój początek w wojsku, dlatego głównie styl militarny kojarzy nam się z wojskiem. Styl militarny wyróżnia się koloryzacją ciemno-zieloną, czasami biało-szarą na wzór ubarwienia podłoża, dzięki temu ubrania wojskowe oznaczają się maskującymi wzorami.

Kurtki wojskowe.

Ze względu na przeznaczenie – kamuflaż w warunkach bojowych, kurtki wojskowe występują większości przypadków w kolorach podłoża: ciemnych zieleniach lub odcieniach szarości. Wzory to nieregularne plamy o większej lub mniejszej wielkości. Ilość wzorów, które oferuje rynek, jest przeogromna, dlatego każdy jest w stanie znaleźć kreacje pasującą do reszty ubioru. Zakup kurtki moro jest pomysłem bardzo życiowym, gdyż kurtka najmniej odważnym elementem ubioru oraz bardzo łatwo jest zestawić ją z innymi ubraniami z naszej garderoby. Kurtka w moro jest bardzo przystępnym wyborem, gdyż można ją połączyć nawet z eleganckim zestawieniem. Granatowe materiałowe spodnie z eleganckim czarnym paskiem, biała koszula oraz kurtka w moro to idealne zestawienie dla kogoś, kto chce pokazać, że zna się świecie mody i lubi zaskakiwać wszystkich swoim odważnym stylem ubioru. Kurtka wojskowa to także idealne połączenie do dresowych spodni, gdyż wpasowuje się w lekko wyluzowany styl. Bez wątpienia kurtka moro jest bardzo

odzież militarna

odzież militarna

Spodnie wojskowe.

Spodnie w moro są niestety trudniejszym elementem garderoby. Gdy połączymy je w zły sposób z resztą naszej kreacji, możemy zostać wytknięci palcami na ulicy, jakoby byśmy byli na przepustce wojskowej i dopiero co opuścili koszary. Jeżeli nie chcemy, aby doszło do takiej sytuacji, należy zwrócić uwagę na fason spodni. Nie polecamy wyboru szerokich spodni z dużą liczbą kieszeni. Pamiętajmy, że nie mamy wyglądać jak żołnierz na polu walki, a jak młody znający się na modzie, schludny mężczyzna. Aby uzyskać taki efekt, polecamy wybrać fasony pasujące do naszego ciała z węższą nogawką. Gdy ubieramy spodnie, moro pamiętajmy, że reszta naszego ubioru musi być w ciemnych barwach. Pamiętajmy, że spodni moro nie należy łączyć ze sportowym bluzami, T-shirtami, a absolutnie nie powinniśmy zakładać białej podkoszulki, gdyż będziemy wyglądać jak żółtodziób z wojska.

Militarne akcesoria.

Tutaj temat jest szeroki jak rzeka. Istnieje bowiem dużo akcesoriów, od plecaków, po okulary do otwieraczy do piwa. Na rynku możemy spotkać trampki o militarnych stylizacjach, które pasują do jeansów, nawet tych eleganckich. Niezwykle popularne są również plecaki w moro, które wyglądają niezmiernie dobrze w większości stylizacji męskich. Miejmy jednak na uwadze, że nie powinniśmy wybierać dużych plecaków w całości o barwie zielonej, gdyż mogą one nie wyglądać schludnie i kojarzyć się będą z żołnierzem, który właśnie jest misji w Afryce. Z akcesoriów wojskowych należy również wymienić paski, czapki oraz okulary. Te niewielkie elementy sprawią, że kreacja z elementem moro zostanie dopełniona.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments