Nie wierzę własnym oczom

Nie wierzę własnym oczom

Rozwój technologii spłynął na nas tak niespodziewanie, że nikt już nawet nie zastanawia się nad tym , jak bardzo zależni jesteśmy od urządzeń elektronicznych. Statystycznie w co drugim gospodarstwie domowym znajduje się ich kilka bądź kilkadziesiąt. Większość z nich ma na celu ułatwić nam funkcjonowanie w różnorodnych dziedzinach życia lub po prostu je uprzyjemnić. Tak bardzo się do nich przywiązujemy, że zapominamy o negatywnych skutkach wynikających z ich zastosowania.

Ile razy w ciągu dnia zdarza nam się spojrzeć w ekran swojego telefonu? Dodajmy do tego GPS w samochodzie ,komputer w pracy i telewizor w domu. Przyzwyczajeni do uczucia piasku w oczach, nie myślimy o drastycznych skutkach jakie mogą nas spotkać w związku z oddziaływaniem szkodliwych refleksów. Oczywiście istnieją różnego rodzaju sposoby na ochronę oczu – okulary, nakładki antyrefleksyjne na monitor, zmniejszenie kontrastu urządzeń, czy Suplementy na wzrok.  jednak niewielu z nas posiada świadomość , które z nich są tak na prawdę najskuteczniejsze.

Od najmłodszych lat zaszczepiony mamy pogląd , że gdy pojawiają się problemy ze wzrokiem należy udać się do okulisty, a następnie regularnie w miarę pogarszania się wady wymieniać szkła na co raz mocniejsze. Niestety nie słyszy się o przypadkach, gdzie okulary założone na rok przywróciły sokoli wzrok i można było wrzucić je w kąt szafy po cudownym uzdrowieniu. Dlatego też znacznie szersze grono odbiorców ma wczesna protekcja, czyli postawienie na suplementy na wzrok.

Po sukcesie suplementów diety, które wykorzystywane są na szeroką skalę nie tylko wśród zawodowych sportowców, ale pojawiają się również w gospodarstwach domowych, zaczęto opracowywać kolejne gałęzie suplementacji i na rynku powoli zaczęły pojawiać się produkty, które nie tylko dotyczyły odchudzania, czy wytrzymałości, ale także odporności.

Każdy z nas gdyby wiedział, że przydarzy mu się coś niefortunnego, a już w szczególności związanego ze zdrowiem, starałby się uprzedzić lub opóźnić nadejście nieszczęścia. W tym właśnie celu opracowano między innymi suplementy na wzrok, mające za zadanie go chronić ,oraz opóźnić pogłębienie się wady od kilku do nawet kilkudziesięciu lat.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments