Meritum Polska – Doradca finansowy

Meritum Polska – Doradca finansowy

Dobry kontakt z klientem decyduje o wysokości wynagrodzenia partnera Meritum Polska.

Firma prowadzi działalność polegającą na udzielaniu drobnych pożyczek osobom fizycznym. Przedstawiciele handlowi Meritum Polska przeprowadzają z klientem wywiad, w trakcie którego oceniana jest jego zdolność finansową i dobierane najbardziej dopasowane rozwiązanie. Klient spłaca pożyczone pieniądze przelewem bankowym lub bezpośrednio przedstawicielowi handlowemu. Na razie pod logo Meritum Polska funkcjonuje jedna placówka własna i cztery partnerskie. Zasięg terytorialny ostatnio otwartego biura obejmuje Rybnik i Będzin. Do końca roku firma chce pozyskać jeszcze 15 licencjobiorców.

– Nie ma ograniczeń dotyczących lokalizacji. W przypadku tego typu działalności, nie są istotne lokale, w których znajdują się biura, ale dobrze dobrany i przeszkolony personel. 90 proc. wszystkich obowiązków partnera odbywa się w domach klientów – wyjaśnia Ryszard Bielecki, prezes zarządu Meritum Polska.

Wystarczające będzie biuro o powierzchni do 20 m! znajdujące się jak najbliżej przedstawiciela handlowego, żeby ten mógł jak najszybciej do niego dotrzeć. W ramach opłaty wstępnej za przystąpienie do sieci, która wynosi 5 tys. zł, partner otrzymuje oprogramowanie, wzory umów i druków oraz szkolenie dla siebie i swoich pracowników.

– W naszym biznesie sezonowość związana jest z większym zapotrzebowaniem klientów na gotówkę, czyli na przykład w okresie świąt, komunii i początku roku szkolnego -dodaje Ryszard Bielecki.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments